Delivery Group: +25% по вантажообігу за 1 квартал 2021


Опубликованно 30.04.2021 09:55

Delivery Group: +25% по вантажообігу за 1 квартал 2021

У І квaртaлі 2021 рoку кoмпaнія "Delivery Group" збeрeглa, рoзпoчaту у кaрaнтиннoму 2020 рoці, пoзитивну динaміку зрoстaння oснoвниx пoкaзників діяльнoсті. У пoрівнянні з І квaртaлoм 2020 р. кoмпaнія зрoслa мaйжe нa 25% зa пoкaзникaми кількoсті прийнятoгo дo відпрaвлeння вaнтaжу, в тoму чиcлі вaнтaжу пoсилкoвoгo фoрмaту дo 30 кг нa 30%, більшe 30 кг нa 55% тa пaлeтнoгo фoрмaту нa 9,5%.

"Delivery Group" щoдeннo дoклaдaє зусиль, щoб знaчнe підвищeння попиту нате логістичні послуги компанії не послабило якість їх надання. Компанія посилено працює як надо збільшенням площі складських приміщень   к обслуговування клієнтів, так і над збільшенням кількості паркомісць під автотранспорт получи и распишись транзитних складах, збільшує штат співробітників відділень та терміналів, запускає нові прямі маршрути, зменшуючи тим самим кількість місць сортування вантажу вслед маршрутом його прямування.

В порівнянні з І кварталом 2020 р. в компанії значно зменшилась частка втрат вантажу (нате 67%!), що посприяло зростанню возьми 2,4% індексу задоволення клієнтів сервісом. Проте, з ростом вантажообігу прослідковувалось незначне збільшення частки пошкодження вантажу. Тому, компанія щоденно докладає зусиль интересах виправлення ситуації та вдячна клієнтам, які   продовжують підтримувати високий рівень відповідальності щодо збереження власного вантажу, забезпечують додаткове його пакування та наступательно користуються послугою добровільного страхування вантажу в   СК «КВОРУМ».  

Протягом І кварталу 2021 р. компанія продовжувала розширювати свою територіальну присутність в регіонах, відкривши 9 нових відділень та наполегливо працювала по-над впровадженням додаткових якісних сервісів, забезпечивши   32 відділення можливістю надавати с целью своїх клієнтів послугу "Післяплата готівкова" та "Післяплата безготівкова".

Також, результатом плідної довгострокової роботи став випуск оновленого, зручного мобільного додатку Delivery. Мобільний додаток   "Deliverу" – це повноцінний робочий кабінет в кишені клієнта, який дозволяє счастливо-де та будь-коли скористатися безвыгодный тільки стандартними послугами такими, як пошук відділення, виписка квитанції, трекинг вантажу, а також і додатковими можливостями:

  • подати заявку получи и распишись забір або доставку вантажу;
  • змінити відправника/отримувача/платника по (по грибы) квитанцією;
  • переадресувати вантаж в межах одного населеного пункту аль в інший населений пункт;
  • оплатити послуги онлайн ли змінити вид оплати (безготівковий/ готівковий);
  • у кілька кліків зв'язатися з персональним менеджером либо оператором представництва, гарячої лінії либо Центру прийому замовлень на забір і доставку вантажу;
  • мати подступ до своїх даних у програмі лояльності – інформація для вагу перевезень та тарифний программа клієнта, нараховані та доступні в целях використання бали, можливість обміну їх получи и распишись подарунки або в рахунок перевезень "складность-склад";
  • відстежувати новини та    актуальні акції компанії та багато іншого.

Компанія рекомендує своїм клієнтам скористатися перевагами нового мобільного додатку та особисто оцінити його роботу. Завантажити   мобільний   додаток можна вслед за посиланнями:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.delivery.deliverymobile&hl=ru&gl=US

IOS: https://apps.apple.com/ru/app/delivery-auto/id908557251

У порівнянні з І кварталом 2020 р. відбулось зростання частки адресного обслуговування клієнтів для 8,4%. Активно працюючи в даному напрямку, компанія впровадила нові послуги пользу кого клієнтів з доставки вантажу на адресу "Велопрайс" та послугу з доставки легкових шин держи адресу. Ознайомитись з тарифами на донесение зазначених послуг можна за посиланням Адресна присылка та забирання - Delivery (delivery-auto.com)

Також, у І кварталі 2021 р.   було впроваджено новий галузевий курс з перевезення вантажу "Мототехніка", який вже зацікавив черта інтернет-магазинів. Детально ознайомитись з нововведеннями та всіма пропозиціями компанії щодо тарифікації перевезень можна нате офіційному сайті   www.delivery-auto.com

ІІ гетто 2021 р. компанія "Delivery Group"   планує присвятити налагодженню та вдосконаленню безперебійної роботи відділень та транзитних складів в умовах росту вантажообігу; значному збільшенню кількості відділень, які надають фінансові послуги "Післяплата готівкова" та "Післяплата безготівкова"; розширенню сітки галузевих тарифів та наданню додаткових можливостей дій своїм клієнтам саме сверх мобільний додаток. Компанія готує суттєве оновлення особистого кабінету клієнта, що зробить його більш зручним та допоможе якісно підвищити рівень сервісу.  

"Delivery Group" працює на Вас! Разом 20 років!


banner14

Категория: Автотехника